Audi TT Coupe Test Sürüşü

Audi TT Coupe Test Sürüşü

Audi TT

Audi’nin farklı bir tasarıma sahip ve Coupe otomobili Olan TT’yi test ediyoruz. Spor bir otomobil olan TT sunduğu performansla kullanıcısını mutlu ederken, motor seçenekleriyle de göz dolduruyor.

Coupe Tasarım

Önden bakıldığında aşağı doğru uzanan motor kaputu ve büyük Audi logosu dikkat çekerken, geniş havalandırma ızgaraları ve yere yakın tamponlar son derece sportif görünüyor. Arkaya doğru alçalan tavan yapısıyla dikkat çeken Audi TTbagaj üzerindeki aerodinamik kanatla sportif görünüyor. Çift egzoz çıkışı ve tek parçalı stop lambaları arka tasarımın dikkat çeken diğer detaylarından. İç tasarımdaki sportiflik otomobil biner binmez anlaşılıyor. Alçak tavan yapısı coupe bir otomobil olduğunu hatırlatırken, içindeki sportif detaylar göze çarpıyor. Ön konsoldaki deri malzemeler, deri koltuklarla deri direksiyon simidi kaliteli görümümü destekliyor. Kromaj pedallar, vites etrafındaki kromaj çerçeveler ve havalandırma ızgaralarının yapısı sportif duran unsurlardan.

Spor otomobile yakışan motor

Test ettiğimiz Audi TT’de 2 litrelik TFSI motor görev yapıyor. Bu motor 211 beygir güç ve 350 Nm tork üretiyor. 0-100 km hızlanmasını 5.3 saniyede tamamlayan Audi TT, 100 km de 10.9 litre yakıtla yetinebiliyor. 6 kademeli S-Tronic şanzımana sahip olan Audi TT spor coupe bir otomobil olduğunu ispatlayan özellikleriyle dikkat çekiyor.

Yeni eklenen ilanlar