Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Audi S3 2013 Test Sürüşü

Audi S3 2013 Test Sürüşü

Audi S3

Audi’nin dört kapılı sporcu modeli S3’ü test ettik. Hızlı, şık ve sade görünen bir otomobil olan S3 bu özelliklerinin yanında dört kapılı bir aile otomobili olmasıyla da ön plana çıkıyor.

Audi S3 Şık ve sade özellikler

Geniş ve yere paralel ızgaralardan oluşan ön havalandırma, led ve şeritler halindeki far gurubu, yere yakın tamponlar ve sis farları bölmesindeki çizgi halindeki çizgiler ön tasarım detaylarından. Yandan bakıldığı zaman coupe gibi bir görünüme sahip olan S3, dört kapılı nadir sporculardan diyebiliriz.  led ve tek şerit halindeki stop lambaları, tampon altındaki kromaj ızgara, dörtlü egzoz çıkışı ve tampon altındaki rüzgar tüneli arka tasarımdaki detaylardan bazıları. Kapı içleri, ön konsol ve koltuklardan kullanılan deri malzemeler, büyük bilgi ekranı, yuvarlak formdaki havalandırma ızgaraları, sade tasarımlı radyo-klima kontrol ünitesi ve kromaj çıtalar iç tasarımdaki detaylardan bazıları.

Güçlü motor, sportif sürüş

Test ettiğimiz Audi S3’te 2 litrelik turbo motor görev yapıyor. Bu motor 300 beygir güç ve 380 Nm tork değerine sahip. 0-100 km hızlanmasını 4,9 saniyede tamamlayan otomobil, 100 km’de ortalama 6,9 litrelik yakıt tüketim değerine sahip. Yol tutuşu oldukça iyi seviyelerde olan S3’ün virajlardaki performansı lüks spor otomobiller ile boy ölçüşebilecek seviyede.  Sürüş keyfi açısından da son derece tatmin edici olan S3, gaza fazla basıldığında sizi koltuğa itebilecek kadar iyi bir ivmelenme sağlayabiliyor.

 

Yeni eklenen ilanlar