Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Audi RS5 Test Sürüşü

Audi RS5 Test Sürüşü

Audi RS5

Audi’nin RS önadlı sporcularından olan RS5’i test ettik. Spor ve lüks otomobil keyfini yaşamak isteyen kullanıcıların dikkatini çekebilecek bir otomobil olan RS5 sunduğu kalite ve dinamiklerle birçok spor otomobil üreticisinin müşterilerine gönderme yapıyor.

Tasarım detayları görülmeye değer

Audi RS5 spor bir otomobil olduğu kadar lüks bir yol otomobilinde bulunan dinamiklere sahip. Önden bakıldığında geniş V biçimindeki ızgaralar ve üzerindeki RS logosu dikkat çekerken, tampon altlarındaki çıkıntılar spor bir görünüm kazandırmış. Arka tasarıma geldiğimizde çift parçalı stop lambaları, küçük bagaj kapağı, çift egzoz çıkışı ve tampon altındaki kromaj çerçeveli rüzgâr kanalı dikkat çekiyor. İç tasarımda en dikkat çeken detaylar deri koltuklar olurken, vites çerçevesinde kullanılan karbon fiber malzemeler, spor koltuk yapısı ve geniş bilgi ekranı elit bir görünüm çiziyor.

Sporcu bir otomobile yakışan motor

Audi RS5 ‘de 4,2 litrelik V8 TFSI motor görev yapıyor. Bu motor 450 beygir güç ve 430 Nm tork değerine sahip. 0-100 km hızlanmasını 4,6 saniyede tamamlayan RS5 100 km de ortalama 10,8 litrelik yakıt tüketimine imza atıyor. Geniş tabanlı lastikler ve sürüş yardımcıları sayesinde son derece iyi bir yol tutuş sağlayan RS5, sert süspansiyonları ile yoldan çıkmayan bir görüntü çiziyor.

Yeni eklenen ilanlar