Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Audi RS3 2011 Test Sürüşü

Audi RS3 2011 Test Sürüşü

Audi RS3

Audi’nin sportif modellerinden birisi olan RS3, şık, konforlu ve güçlü bir otomobil olarak karşımıza çıkıyor. Kullanılan kaliteli malzemeler, üst seviyelerdeki yol tutuşu ve sportif kullanım detaylarıyla dikkat çeken RS3, tam bir spor otomobil olduğunu gösteriyor.

Şık ve sade hatlar

Büyük havalandırma ızgaraları ve etrafındaki kromaj çıtalar, tampon altı bölmeler, yere yakın tampon yapısıyla hemen altındaki gri renkteki çıtalar ön tasarım detaylarından. 4 kapılı bir karosere sahip olan RS3, sakin görünümlü bir yapıya sahip. Çift parçalı stop lambaları, büyük bagaj kapağı, tampon altı rüzgâr kanalları ve ikili egzoz çıkışıyla sportif görünümü destekliyor. Deri döşemeler ve koltukların kırmızı dikişleri sportif görünürken, karbon fiber malzemeler ve şık yapı dikkat çekiyor. Arka koltuklardaki diz mesafesinin de geniş olması rahat bir kullanım sağlarken, koltukların sürücüyü saran yapısı da sportif sürüşleri destekliyor.

Güçlü motor

Test ettiğimiz Audi RS3’te 2,5 litrelik bir turbo motor görev yapıyor. Bu motor 340 beygir güç üretirken, 450 Nm tork değerlerine sahip. 0-100 km hızlanmasını 4,6 saniyede tamamlayabilen RS3, 100 km’de ortalama 9,1 litrelik yakıt tüketim değerine sahip. Yol tutuşu üst seviyelerde olan RS3’ün sert amortisörleri biraz sarsıntılı sürüşlere sebep olabiliyor. 7 kademeli şanzıman sportif sürüşlere imkân tanırken, vites geçişleri son derece hızlı gerçekleşiyor. Gaza bastığınızda çıkan motor sesi etkileyici olan RS3’ün bu özelliği sakin görünümü altında yatan sporcu ruhunu gösteriyor.

 

 

Yeni eklenen ilanlar