Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Audi Q3 2011 Test Sürüşü

Audi Q3 2011 Test Sürüşü

Audi Q3

Premium otomobil üreticisi Audi’nin SUV segmentinde var olan ve dikkat çeken bir modeli olan Audi Q3’ü test ediyoruz. Orta boy SUV’lar arasında oldukça iyi bir satış başarısı elde eden Q3, yeni haliyle bunu daha da ileri taşıyacak gibi görünüyor.

Modern çizgiler

Önden bakıldığında farların içindeki led teknolojisi ve yerden yüksek tampon yapısı dikkat çekiyor. Büyük havalandırma ızgaraları ve havalandırma ızgarası ortasına konumlandırılan Audi logosu artık marka ile bütünleşmiş bir detay. Arkadan batkımızda bagaj ortasına doğru birleşen stop lambalarının tasarımı dikkat çekerken, yerden yüksek tampon ve çift egzoz çıkışı farklı bir görünüme sebep oluyor. Otomobilin içinde kaliteli malzemeler dikkat çekiyor. Deri koltuklar, ön konsoldaki büyük ekran ve deri malzemeler, kalite hissini arttıran detaylardan. Vites etrafına konumlandırılan kromaj çerçeve ve pedal seti sportif bir görüntü çiziyor.

Dizel motor, ekonomik sürüşler

Test ettiğimiz Audi Q3’ de 2 litrelik dizel motor görev yapıyor. Bu motor 170 beygir güç ve 380 Nm tork üretiyor. 0 dan 100 km hıza 8,2 saniyede ulaşabilen otomobil 100 km de ortalama 5,9 litrelik yakıt tüketim değerine sahip. Otomobilin içinden ayarlanabilen süspansiyonla istenilen tarza göre ayarlanabilen yükseklik otomobilin sürüş performansını etkiliyor. Sert seçim yapıldığında spor bir otomobil hassasiyetinde olan direksiyon tepkileri sürücüyü tatmin edebilecek bir detay. Genel anlamda iyi bir arazi aracı görüntüsü çizen Q3’ün artık tüm SUV’larda olduğu gibi gerçek kullanım yerinin şehir içi olduğu gerçeğini de unutmamak lazım.

Yeni eklenen ilanlar