Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Audi A7 Sportback 2010 Test Sürüşü

Audi A7 Sportback 2010 Test Sürüşü

Audi A7

Audi’nin A6 ve A8 modelleri arasında bir konumu olan A7 modelini test ediyoruz. Sedan bir karosere sahip olan A7 ne büyük ne de küçük denilebilecek boyutlarıyla iki modelinde arasında bir otomobil olmasıyla ön plana çıkıyor.

Bilindik Audi Kalitesi

Önden bakıldığında büyük havalandırma ızgaraları, led farlar, büyük Audi logosu ve tamponun alt ortasındaki küçük bölmeler dikkat çekiyor. Arka tasarıma geldiğimizde iki parçalı egzoz çıkışı, ikili stop lambaları, geniş bagaj kapağı ve tampon altındaki siyah plastik parça fark ediliyor. İç tasarımda kalite hissi son derece yukarı seviyelerde. Deri koltuklar, ön konsoldaki Kromaj çıtalar, büyük bilgi ekranı dikkat çekerken, arka koltukların diz mesafesi ve yüksekliği son derece iyi ayarlanmış durumda.

Yeterli motor seviyesi

Test ettiğimiz A7’de 3 litrelik TFSI motor grev yapıyor. 310 beygir güç üreten bu motor 440 Nm tork değerine sahip. 0-100 km hızlanmasını 5,6 saniyede tamamlayan A7 bunu 7 ileri S-Tronic şanzımanla gerçekleştiriyor. 100 km de ortalama 8,3 litrelik yakıt tüketimi verileri sunan A7 sürüş dinamikleri olarak tatmin edici bir otomobil. Sert girilen virajlarda iyi bir performans sergileyen A7 sportif yanını da vurgulamış oluyor.

Yeni eklenen ilanlar