Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Audi A6 Allroad Quattro 2012 Test Sürüşü

Audi A6 Allroad Quattro 2012 Test Sürüşü

Audi A6 Allroad

Station wagon modellerin en iyi örneklerinden birisi olan A6 Allroad’u test ettik. Şık detaylar, konfor ve genişliği birleştiren A6 Allroad, seyahat konusunda istekli aileleri ve fazla bagaj tercih eden kullanıcıların ihtiyacını karşılayabilen bir otomobil olmasıyla ön plana çıkıyor.

Genişlik ön planda

Audi A6 Allroad geniş ve konforlu bir otomobil olmasıyla ön plana çıkıyor. Önden bakıldığı zaman geniş Audi havalandırma ızgaraları ve yere dik bir şekilde inen kromaj çizgiler dikkat çekiyor. Tampon altındaki metal parça ise onun aslında bir crossover model olduğunu da vurguluyor. Arka tasarımda en dikkat çeken detayların başında led farlar geliyor. Tampon altındaki rüzgâr kanalı ve metal bir sac gibi olan yapısı, çift egzoz çıkışı ile tamponun orta kısmının yeden yüksek yapısı A6 allorad’ın tarzını ortaya koyuyor. Otomobilin içi sedan karosere sahip A6 ile aynı. Ön konsolda kullanılan ahşap malzemeler, kapı içleri ve koltuklardaki derinin kalitesi ile koltukların rahat oturma pozisyonuna sahip yapısı takdir edilecek detaylardan.

Güçlü dizel motor

Test ettiğimiz Audi A6 Allroad’da 3 litrelik V6 motor görev yapıyor. Bu motor 240 beygir güç ve 580 Nm tork değerine sahip. 7 kademeli S-Tronic şanzımanla kombine edilen A6 Allroad 0’dan 100 km hıza 6,6 saniyede ulaşabiliyor. 100 km’de ortalama 6,3 litrelik yakıt tüketim değerine sahip olan A6 Allroad sürüş konforu ve yol tutuşu açısından üst düzey bir otomobil. Uzun karoserine rağmen çizgisinden çıkmadan ilerleyebilen A6’da kullanılan sürüş asistanları görevini son derece iyi bir şekilde yerine getiriyor.

Yeni eklenen ilanlar