Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Audi A6 2015 Test Sürüşü

Audi A6 2015 Test Sürüşü

Yeni AUDİ A6

Audi markası yeni A6 ile model ailesini güncelledi. Yeni motorlar, yeni farlar ve yeni eğlence sistemleri ile daha güçlü ve çekici bir hale gelen Audi A6 Türkiye’de de satışta. Keskin ve sportif çizgilerle bezenen yeni Audi A6’nın yeniden tasarlanan LED far tasarımı, yenilenen ızgarası, tamponları ve yeni egzoz çıkışları Audi A6’yı daha şık hale getirdi. Audi A6’da isteğe bağlı olarak dinamik dönüş sinyalleri ve Matrix LED teknolojisi sunuluyor.

Audi A6 2015 Tasarımı

İç tasarımda da mükemmeli yakalayan Audi A6’nın ön koltukları isteğe bağlı olarak havalandırma ve masaj fonksiyonlarıyla satın alınabiliyor. Uzun seyahatlerde yolculuğu sessiz ve keyifli hale getiren iç tasarım, yüksek çözünürlüklü renkli ekran ve multimedya sistemiyle destekleniyor. A6’nın bagaj hacmi de son derece elverişli ölçüde. 565 litre olan bagaj hacmi arka koltukların yatmasıyla 1,680 litreye ulaşıyor. Opsiyonel sensörle kontrol edilen otomatik bagaj kapağı ve güçlü bagaj bölmesiyle yükleme yapmak da daha kolay.

Audi A6 2015 Motor Özelliği

Yeni dizel motorla desteklenen Yeni Audi A6’nın 3,0 TDI dizel quatro motoru 320 Hp güç üretiyor. Maksimum 250 Km/s hıza çıkan ünite aracı 100 Km/s hıza 5 saniyede çıkıyor. 2,0 litrelik TDI motor ise 190 Hp güç ile aracı 100 Km/s hıza 5,9 saniyede ulaştırıyor.

 

Yeni eklenen ilanlar