Hizmet Teklifi AlAraç SatAytemiz Logo

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Audi A4 2016 Test Sürüşü

Audi A4 2016 Test Sürüşü

Audi A4

Audi markasının başarılı temsilcisi A4 2016 yılında yollara yeni yüzüyle çıkmak için hazırlanıyor. 4,72 metrelik boyuyla güncel modelden daha uzun ve daha geniş olan yeni Audi A4 2016‘da yeni motor seçenekleri de yer alıyor.

Tasarımda Değişiklik

Dış tasarımında yapılan küçük değişiklikler ilk bakışta fark edilmeseler de Audi A4’ün genel görünümünü az da olsa değiştirdiğini söyleyebiliriz. İç tasarımda ise yapılan yenilik daha fazla. Havalandırma kanalları, sinyal kolları, vites gibi sürücünün temas ettiği bir çok parça yeni A4’de yenilendi. Geniş kaplama yüzeyler ve deri koltuklar, yüksek kalite malzeme ve kaliteli işçilikle bezenmiş durumda.

1.4 Benzinli Motor

Audi A4’ün kaputunun altında dört benzinli üç dizel toplam yedi motor seçeneği bulunuyor. 1.4 litrelik benzinli motor A4’ün en çok öne çıkan motoru olacak gibi. 7 ileri otomatik şanzımanla sunulacak olan turbo besleme motor 150 Hp ve 250 Nm tork güç üretiyor. Bir diğer öne çıkan motor ise 3.0 litre hacimli dizel motor seçeneği. 218 Hp ve 272 Nm tork güç üreten bu motor, 8 ileri otomatik şanzıman ile sunuluyor.

Yeni eklenen ilanlar