Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Audi A4 2012 Test Sürüşü

Audi A4 2012 Test Sürüşü

2012 Audi A4

D sınıfında kendisini ispatlamış bir model olan AudiA4’ü test ediyoruz. Sınıfında birçok satış başarısı yakalayan A4, yeni haliyle bu geleneği sürdürebilecek bir otomobil haline gelmiş durumda.

Değişmeyen çizgi

Önden bakıldığından geniş v şeklindeki ızgaralar, yere yakın tampon yapısı ve led farlar dikkat çekiyor. Arka tasarımda led stop lambaları, ikili egzoz çıkışı ve büyük bagaj kapağı ilk fark edilen detaylardan. Otomobilin iç kısmına geldiğimizde kalite hissi hemen belli oluyor. Kapı içleri, koltuklar ve ön konsolda kullanılan kaliteli deri malzemeler elit bir hava yaratıyor. Geniş bilgi ekranı, radyo-klima kontrol ünitesinin etrafındaki tuşlar, vites kolu etrafındaki tuşlar karışıklık ayartmazken şık görünüm desteklenmiş oluyor.

TFSI motor

Test ettiğimiz Audi A4’te 1,8 litrelik TFSI motor görev yapıyor. 170 beygir güç üreten bu motor 320 Nm tork değerine sahip. 8 kademeli Multitronic şanzımanı olan A4 0-100 km hızlanmasını 8,4 saniyede tamamlayabiliyor. 100 km de ortalama 5,8 litrelik yakıt tüketim değerlerine sahip olan Audi A4 sürüş performansı açısından tatmin edici bir tavır sergiliyor. Yol tutuşu ve viraj performansı son derece iyi olan A4 ün, D segmentinde olan bir çok rakibine oranla sunduğu donanım ve kaliteyle bir adım önde diyebiliriz.

Yeni eklenen ilanlar