Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Audi A4 2012 Kısa Test Sürüşü

Audi A4 2012 Kısa Test Sürüşü

Makyajlanan Audi A4 tamamen değişen ön tasarımı ve donanım paketleriyle karşımıza çıkıyor. Otomobilin tamponu da altıgen formunda yeni bir tasarıma kavuştu. Yeni jant seçenekleri ile A4’ün arka tampon alt kısmı da hafifçe makyajlanan stopların içerisinde yer alan LED aydınlatma grubunun tasarımı da aracın arka görünümünü neredeyse tümüyle değiştirmiş.

İç mekanda yeni bir direksiyon simidi, ön konsolda daha çok metal kaplama ve yeni deri döşeme renkleri dikkat çekerken, yeni eğlence sistemi ve ısıtma soğutmaya sahip ön koltukların düğmeleri de yenilenmiş.

Dört silindirli turbo dizel motorları 120, 136, 143, 163 ve 177Hp güç sunan aracın, 3 litre hacimli TDI motoruysa 204 ve 245Hp güç değerine sahip. 1,8 litre hacimli benzinli motoru 120 ve 170Hp güç seviyelerinde sunulurken 2 litre hacimli TFSI ünite 211Hp güç üretiyor. Verilen güç seviyelerinde değişiklik olmayan motorların tüketim değerleriyle ortalama %11 azalma kaydediyor. 6 ileri vitesli manuel ve 7 ileri vitesli otomatik şanzıman seçenekleriyle alınabilecek alan A4’te eskiden olduğu gibi önden çekiş veya dört tekerden çekiş sistemi olan “Quattro” sunuluyor.

 

Yeni eklenen ilanlar