Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Audi A3 Sportback 2013 Test Sürüşü

Audi A3 Sportback 2013 Test Sürüşü

Audi A3 Sportback

Yıllardır adını ispatlamış bir model olan Audi A3 Sportback en güncel haliyle test konuğumuz oluyor. Hem genç kullanıcılar, hem de küçük ailelere hitap eden Audi A3 sportback tasarımındaki şık ve sade detaylarla markanın kalitesini vurguluyor.

Sportif ve Sade Görünüm

Dış tasarımı oldukça sade olan Audi A3 sportback de arkaya doğru uzanan omuz çizgisiyle, uzatılmış dingil mesafesi otomobilin sportif ve sade görünümümü destekliyor. Arka tasarımındaki yarım stop lambaları otomobilin şıklığını tamamlarken, geniş tutulmuş bagaj kapağı sayesinde yükleme yaparken kullanıcılara kolaylık sağlanmış oluyor. Audi A3 sportback’in ön tasarımında en dikkat çeken detay: Audi markası ile özdeşleşen geniş ön ızgara ve üzerindeki Audi logosu olurken, farların içinde kullanılan led teknolojisini hemen hemen Tüm Audi modellerin de görmek mümkün. Kalite hissi iç tasarımda da kendisini hemen belli ediyor. Ön konsoldaki geniş bilgi ekranı ve kullanılan deri kumaş karışımı malzemeler oldukça şık görünüyor.

Hem güçlü, Hem konforlu

Uzun dingil mesafesine rağmen yol tutuşu konusunda da iddialı olan Audi A3 sportback, sert girilen virajlarda bile elektronik yardımcıları sayesinde çizgisinden çıkmıyor. Test konuğumuz olan Audi a3 de 1,8 Litrelik TFSİ bir motor bulunuyor. 180 beygir güç üreten bu motor 250 Nm tork değerine sahip. 0 dan 100 km hıza sadece 7,3 saniye de ulaşan Audi A3 sportback bu performansına rağmen 100 km de ortalama 5,6 litre yakıtla yetinebiliyor. Test ettiğimiz araç 2013 model.

 

 

 

Yeni eklenen ilanlar