Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Audi A1 2014 Test Sürüşü

Audi A1 2014 Test Sürüşü

Audi’nin en küçük hatchback aracı olan A1 yeni yüzü ve yeni motor seçenekleri ile 2015’e hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Tahmin edileceği gibi görünümü çok gelişmezken kaputunun altına yeni motor seçenekleri eklendi.

Audi A1 Tasarımı

Yeni farlarında opsiyonel olarak Full LED teknolojisi kullanılan otomobilin ön panjur ve tamponu da yeniden şekillendirilirken, sis farları artık dört köşeli. Farklı jant ve gövde rengi seçenekleri de donanımlar arasında yerini alırken stoplarının da iç tasarımı yenilenmiş. Değişiklikler sonrasında 2 cm uzayan otomobilin donanımına Wi-Fi hotspot fonksiyonlu MMI eklenirken iç mekan kişileştirme seçenekleri de zenginleşmiş.

Audi A1 Motor Özellikleri

Temellerini Volkswagen Polo ile paylaşan otomobilin motorları da Polo ile kardeş. 3 silindirli ünitelerden benzinli olanı, 1,0 litre hacminde ve 95Hp güç üretebilirken, 1,4 litre hacimli dizel versiyonu ise 90Hp güç üretiyor. 1,4 litre hacimli benzinli motorun 125 ve 150Hp güç üretebilen iki versiyonu bulunurken Polo GTI’ın 1,8 litre hacimli motoru A1’de 190Hp gücünde. 231Hp gücündeki 2,0 litre hacimli motorunda ise değişiklik yok.

Yeni eklenen ilanlar