Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Audi A1 2010 Test Sürüşü

Audi A1 2010 Test Sürüşü

Audi A1

Rakiplerinden daha yukarıda bir çizgiye sahip olan Audi’nin küçük sınıf temsilcisi A1 sunulan donanımlar ve kaliteli görüntüsüyle fark yaratıyor.

Küçük ve şık tasarım

Audi A1’e önden bakıldığında diğer modellerle benzerlikler görmek mümkün. Ön tasarıma bakılınca geniş havalandırma ızgaraları, büyük Audi logosu ve yere yakın tamponlar dikkat çekiyor. Arka tasarımda ise led stop lambaları, tampon altındaki rüzgâr kanalı ve arka camın küçük yapısı farklı görünen detaylardan diyebiliriz. İç tasarıma geldiğimizde küçük sınıfta olmayan bir kaliteyi görmek mümkün. Geniş bilgi ekranı, ön konsoldaki plastik malzemeler ve koltukların tasarımı son derece kaliteli bir görüntü yaratıyor. Tek kapılı bir karosere sahip olmasına rağmen geniş bir alan sunan A1, arka koltuklardaki diz mesafesiyle uzun boylu yolculara zorluk yaşatmıyor.

TSI motor iş başında

Test ettiğimiz Audi A1’de 1,4 litrelik TSI motor görev yapıyor. 122 beygir güç üreten bu motor 200 Nm tork değerine sahip. 0-100 km hızlanmasını 8,9 saniyede tamamlayan A1, 100 km’de ortalama 6,5 litrelik yakıt tüketimiyle dikkat çekiyor. Yol tutuşu ve sürüş dinamikleri sınıfındaki birçok otomobilden yüksek seviyelerde olan A1, küçük, konforlu ve şehir içi otomobili isteyen kullanıcıların ilgisini çekebilecek bir otomobil.

Yeni eklenen ilanlar