Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

2016 Opel Astra Konforu

2016 Opel Astra Konforu

Bir aracın kendini sürücülere kanıtlaması gereken, kendisini göstermesi gereken en önemli detayı konforudur. Opel Astra da odaklandığımız ana detay, araç içinin sürücü ve araka koltuktaki yolcular için yeterince geniş olması, onlara serbest alan bırakması ve konfor alanında her ihtiyacı karşılaması önceliğimizdi. 2016 Opel Astra hakkında daha fazla bilgi edinmek için test sürüşünü izleyebilirsiniz.

2016 Opel Astra Özellikleri

Masaj, havalandırma ve üst seviye rahatlık burada yapmaya çalıştığımız, müşterilerimizi memnun etmeye çalıştığımız konu bu. Bu konforu sağlamaktaki amacımız, müşterilerimizin aracına olan tutkusunu arttırmak, sorunsuz bir şekilde seyahat etmelerini sağlamak. Bunu yaparken de aracın fiyatını aşırı şekilde etkilememsine de özen gösterdik.

2016 Opel Astra’da Müşteri Memnuniyeti

Uzun süreli kullanımda önem verdiğimiz konulardan biri. Bunu sağlamak için kaliteli malzemeleri kaliteli işçilikle birleştirdik. Yaptığımız testlerle de başarıyı gözlemledik. Kesinlikle mükemmel çalışıyor.

Buradaki sistem masaj sistemi. Masaj yapmadığı zamanlarda koltuğun konforunu arttıran bir sistem. Bu sistem bu güne kadar araçlarda bulunan en iyi konfor sistemi. Sadece kompakt segment araçlarda kullanılan değil, bütün segmentlerde kullanılan en iyi sistem.

 

Yeni eklenen ilanlar