Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

2016 BMW 7 Serisi İlk Görüntüler

2016 BMW 7 Serisi İlk Görüntüler

2016 model, yeni kasa BMW7 serisinin ilk görüntüleri ortaya çıkmaya başladı. Almanya’da test sürüşündeyken yaptığı trafik kazasıyla gündeme gelen 2016 BMW 7 Serisi’nin şoförü kazadan ufak bir sıyrık almadan kurtulmuştu.

Kamuflajlı olarak tanıtılan 2016 BMW 7 Serisi’nin tasarımı tam olarak açıklanmadı. Ama önceki versiyonuna göre daha keskin ve daha kaslı bir görünüme sahip olduğu belli oluyor.

2016 BMW 7 Serisi Özellikleri

Her zaman olduğu gibi arkadan itişli olan yeni kasa BMW 7 Serisi, bir önceki nesline göre 200 kg daha hafif. Buda yeni 7 Serisi’nin daha ekonomik ve daha hızlı olduğunu gösteriyor. Aracın motor seçeneklerinin V6, V8, V12 olacağı ve dizel ünitenin de yer alacağı biliniyor. Ancak motorların değerleri ve yakıt tüketimleri açıklanmış değil.

Yeni BMW 7 Serisi, sürücünün kendini fazla hissetmesine yol açabilecek donanımlara sahip. El hareketleriyle kumanda edilebilen yol bilgisayarı buna bir örnek.

Ayrıca yeni kasa BMW 7 Serisi üzerinde bulunan algılayıcılar sayesinde dar bir alana bilen kendi kendine park edebiliyor.

Yeni eklenen ilanlar