Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Tur Assist İkinci El Otomobil Garantisi

Tur Assist İkinci El Otomobil Garantisi

Sigorta ve kiralık araç alanında önde gelen firmalardan biri olan Tur Assist, 2. el otomobil garantisi ile müşterilerine yeni bir hizmet sunuyor. Geçtiğimiz yıl yürürlüğe giren ve ikinci el otomobillere garanti zorunluluğu getiren yasaya göre her ikinci el otomobilin en az 1 yıl garantiye sahip olması gerekiyor.

Tur Assist‘in, ikinci el otomobil garantisi kapsamında sunduğu hizmetleri ve bu hizmetin yıllık ücretini Tur Assist Garanti Sistemleri ve Kanal Satış Müdürü Savaş Ertürk’den öğrendik.

İkinci el otomobil garantisi kapsamındakiler

Tur Assist bu garantisi kapsamında, ikinci el otomobillerin mekanik, elektrik ve elektronik aksamla ilgili parçalarını ve bunların işçiliklerini garanti altına alıyor. Aynı zamanda aracın çekilmesini, servisten çıktıktan sonra sahibine teslim edilmesini de sağlıyor.

Eğer araç şehirler arası yolda kaldıysa, araç içindekilerin gideceklere yere kadar ulaştırılmasını yada konaklamasını, Tur Assist garanti kapsamı çerçevesinde sunuyor.

İkinci el otomobil garantisi ne kadar? 

Tur Assist sunduğu 1 yıllık garanti hizmetini araçların motor hacmine göre belirliyor. Buna göre 1200 – 1600 cc hacimli motorlara sahip ikinci el araçların 1 yıllık garanti bedelleri 300.00 TL. 1601 – 2000 cc motor hacmine sahip araçlarda 420.00 TL. 2001 cc ve üstü motor hacmine sahip araçlarda ise 1 yıllık garanti bedeli 530.00 TL.

Loading
Yükleniyor..

Yeni eklenen ilanlar