Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Canam Spyder 2010 Test Sürüşü

Canam Spyder 2010 Test Sürüşü

Canam Spyder

Şehir içinde ve daha konforlu bir sürüş tercih eden kullanıcıların ilgisini çekebilecek bir motosiklet olan Canam Spyder 3 tekerlekli bir motor olarak sıradışı bir tarza sahip.

Tasarım detayları oldukça şık

Bu ilginç araçta küçük bir far grubu ve geriye doğru uzanan bir orta bölme bulunuyor. Motosikletin bir sepeti andıran yapısı onun geniş ve farklı bir görünüme sahip olmasına sebep olmuş. Arkaya doğru eğimli bir şekilde uzayan koltuk yapısı ise deniz üzerinde kullanılan jet skileri fazlasıyla andırıyor. Ön tarafında iki, arka tarafında ise bir tekerleğin olması motosikletin biraz yavaşlamasına sebep olsa da, daha stabil bir sürüşe imkan tanıyor.  Arka kısımdaki büyük egzos yapısı yarış motosikleti tarzını yansıtırken,  ön havalandırma girişleri son derece büyük tutulmuş.

Güçlü motor

Test ettiğimiz Canam Spyder’da 1000 cc’lik iki silindirli bir motor görev yapıyor. Bu motor 100 beygir güç ve 110 Nm tork güç üretiyor. 5 kademeli bir şanzımana sahip olan motosiklet son derece güçlü bir yapıya sahip. 3 tekerlekli olmasından dolayı virajlarda oldukça iyi bir yatış açısına sahip olması, kullanılan süspansiyon sistemlerinin de kalitesini gösteriyor. İki kişi veya tek kişi olarak yolculuk yapılabilen motosikletin uzun yol performansı oldukça rahat. Gezilerde ve şehir içi kullanımlarda tercih edilebilecek olan Canam Spyder, farklı bir tarza sahip olmanın birçok artısını sunabiliyor.

 

Yeni eklenen ilanlar