Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

BMW HP4 2012 Test Sürüşü

BMW HP4 2012 Test Sürüşü

BMW HP4

Ürettiği premium otomobillerle otomobil dünyasında oldukça iyi bir eyre sahip olan BMW’nin Motosiklet konusundaki tecrübelerini hepimiz biliyoruz. Tüm tecrübesini aktardığı bir model olan BMW HP4 ü sizler için test ettik.

Tam bir yarışçı

Önden bakıldığı zaman çift parçalı Xenon farlar dikkat çekerken ön cam kısa tutulmuş durumda. Yan tasarımda iki parçalı grenajlar, alt kısımdan arkaya doğru uzayan siyah parçalar ve büyük yaktı deposu dikkat çekiyor. Selenin kısa yapısı ve arkaya doğru kalkan uç kısmı sayesinde arka tekerlek ve çamurluk aralığı uzun tutulmuş durumda. Ön tekerlek üzerindeki çamurlukların iki parçalı renkli yapısı motosikletin genel tasarım bütünlüğüyle uyum sağlamış diyebiliriz.

Güçlü ve dayanıklı motor

Test ettiğimiz BMW HP4 1000cc’lik bir motora sahip. Bu motor 193 beygir güç ve 112 Nm tork üretiyor. Çift egzantrikli bu motor 100 km de ortalama 5,1 litrelik yakıt tüketim verilerine sahip. Yüksek devirler çevirebilen HP4 viraj kabiliyeti konusunda oldukça iyi. Daha farklı lastikler seçilerek virajlarda yatma açıları daha da iyileştirilebilen BMW HP4 uzun yıllardan beri gelen BMW kalitesine son derece yakışan bir motosiklet diyebiliriz.

Yeni eklenen ilanlar