Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Bmw 1600 GT 2010 Test Sürüşü

Bmw 1600 GT 2010 Test Sürüşü

BMW K 1600 GT

Motosiklet üretimindeki tecrübeleri, BMW’nin en büyük kozlarından birisi. İşte bu tecrübelerin yansıması olan modellerden birisi BMW K 1600 GT de teknolojik ve kaliteli bir motosiklet olarak karşımıza çıkıyor.

BMW K 1600 GT Tasarımı

Büyük far grubu ve arkaya doğru yarım şekilde uzanan grenajları, büyük yakıt deposu ve geniş sele yapısı, arka kısımdaki ufak eşya saklama kutuları ve stop lambasının alt kuyruk kısmına konumlandırılması tasarım detaylarından bazıları. Gösterge panelinden motosikletle ilgili birçok şeyi görebilirken, açılarının güzel ayarlanmasından dolayı gözünüzü yoldan çok fazla ayırmanıza da gerek kalmaz.

BMW K 1600 GT Özellikleri

Test ettiğimiz K 1600 GT, 1600 cc’lik bir silindir hacmine sahip. 160HP ve 175 Nm Tork gibi ciddi değerlere sahip olan motosikletin hızlanması ve üst devirlere tırmanması son derece iyi seviyelerde. 100 km’lik ortalama tüketimi 5,3 litre olan motosikletin uzun yollarda kullanıcısını üzmeyecek performansı dikkat çekiyor. Geniş oturma alanı ve uzun yollar için tasarlanmış karoser yapısı sayesinde rahat sürüşlere imza atabiliyorsunuz. Su ve hava soğutmalı bir sistemin kullanılması hiç durmadan yapılan yolculuklarda sorun çıkarmazken, motorun etrafına yapılan koruma aparatları sayesinde vücudunuz herhangi bir ısıya maruz kalmıyor.

Yeni eklenen ilanlar