Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Techno Classica Fuarı 2014

Techno Classica Fuarı 2014

Almanya’nın Essen kentinde her yıl Mart aynın son haftasında Techno Classica adı verilen bir klasik otomobil fuarı düzenleniyor. Ancak bu klasik otomobil fuarını diğerlerinden ayıran bir özelliği var. Yürüyerek geldiğiniz bu fuardan bir klasik otomobille ayrılabilirsiniz. Techno Classica fuarında klasik otomobiller sadece sergilenmiyor, aynı zamanda satılıyor.

Bu yıl 24.’sü düzenlenen Techno Classica 4 gün boyunca ziyarete açık. Yaklaşık 180 bin kişinin ziyaret ettiği fuarda, 1886’dan 1980’nin ortalarına kadar üretilen 2,500’den fazla klasik otomobil yer alıyor. Aynı zamanda klasik otomobil yedek parçalar, özel aksesuarlar, model araçlar dibi birçok tarihi objeyi de fuar alanında bulabiliyorsunuz.

Techno Classica Fuar’ı bireysel olarak klasik otomobilinizle katılabileceğiniz bir fuar. Bunun yanında Volkswagen, Porsche, Skoda gibi markaların tarihini sergileme fırsatı bulduğu nadir fuarlardan biri. Fuarı gezerken Volkswagen Golf, Porsche 911, Skoda İbiza,  gibi geniş tarihe sahip olan modellerin bugüne kadar üretilmiş tüm serilerini de görebilirsiniz.

Yeni eklenen ilanlar