Bu efsane otomobilleri seslerinden tanıyın

Bu efsane otomobilleri seslerinden tanıyın

Her efsanenin  muhteşem bir başlangıcı vardır. Dünyanın en güzel ve en egzotik otomobillerinin çıkardıkları sesleri dinlemeye hazır mısınız?

Nitto lastikleri, otomobil severler için yüksek kalitede videoların eksikliğini duydukları için çok özel bir çalışma hazırlamak istemişler. Otomobillerin sadece görüntüden ibaret olmadıklarını, aslında her birinin kendisine özgü bir ruhu olduğunu, motorlarının ve egzoslarının seslerinin de nasıl göründükleri kadar önemli olduğunu göstermek istemişler.

Londra, Ortadoğu ve Kaliforniya’da otomobil koleksiyonerleri ve süper otomobil sahiplerinden rica edilerek gerçekleştirilen çekimlerin tamamlanması tam 3 ay sürmüş. 4 farklı lokasyonda gerçekleştirilen çekimlerin sonuncusu da Los Angeles’ta Peterson Otomotiv Müzesi’nde tamamlanmış.

Videoda aralarında Elvis Presley’in de sahipleri arasında olduğu 33 otomobil modeli var. Hangi ses hangi modele ait tahmin etmek isterseniz, gözlerinizi kapatıp dinlemeniz gerekiyor. Çünkü bu özenli çalışmada her bir otomobilin kendisine özgü sesiyle birlikte markası ve modeli de altyazıda belirtiliyor.

Keyifli seyirler..

Yeni eklenen ilanlar