Hizmet Teklifi AlAraç SatAytemiz Logo

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Skoda - AMI Leipzig Otomobil Fuarı 2014

Skoda - AMI Leipzig Otomobil Fuarı 2014

Skoda markası, Almanya’nın en önemli otomobil fuarından biri olan, Auto Mobil International’a konsept otomobili Vizyon C ve Monte Carlo yarışlarının 100. yılı için özel olarak hazırladığı Fabia Monte Carlo modeliyle katıldı.

Konsept olarak karşımıza çıkan Vizyon C sıkıştırılmış gaz, yani CNG ile çalışıyor. 1,4 litelik TSI motora sahip olan Vizyon C 109Hp güç üretiyor. Ayrıca CNG yakıtının fazla yaygın olmamasından solayı Skoda, olumsuz durumlara karşı araca birde benzin deposu eklemiş.

Skoda’nın standında en çok ilgi çeken otomobil ise Monte Carlo yarışlarının 100. Yılı için hazırlanan Fabia modeli oldu. Siyah tavanlı kırmızı otomobil sadece fuarda sergilenmiyor. Seri üretime de geçen otomobilin iç tasarımında kırmızı ve siyah renkler hakim. Direksiyon simidi, el freni ve vites kolunda kırmızı dikiş iplikleri kulanılan otomobilin pedal takımı da alüminyumdan üretiliyor.

Fabia Monte Carlo versiyonunun 180Hp gücündeki motoru dışında kalan bütün üniteleri ve şanzımanı standart modeldeki gibi olacak.

Yeni eklenen ilanlar