Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Porsche Cayenne Hibrid Test Sürüşü

Porsche Cayenne Hibrid Test Sürüşü

Porsche Cayenne

Spor otomobil üreticisi Porsche’nin Suv segmentindeki temsilcisi Cayenne’yi test ettik. Güçlü, konforlu ve farklı bir tarza sahip olan Cayenne, son derece şık bir otomobil olmasıyla dikkat çekiyor.

Porsche markasına yakışan detaylar

Önden bakıldığı zaman büyük far gurubu, geniş havalandırma ızgaraları ve led şerit şeklindeki sis farları ve yerden yüksek tamponlar dikkat çekiyor. Arka tasarımda çift parçalı stop lambaları, geniş bagaj kapağı, dörtlü egzoz çıkışı sportif görünen detaylardan. İç alanda kalite hissi hemen hemen tüm malzemelerde hissediliyor. Geniş bilgi ekranı, kapı içleri ve koltuklardaki gerçek deri malzemeler, vites etrafına konumlandırılan düğmeler ve yüksek oturma pozisyonu iç tasarım detaylarından bazıları.

Güçlü dizel motor

Test ettiğimiz Porsche Cayenne’de 3 litrelik dizel motor görev yapıyor. Bu motor 250 beygir güç ve 550 Nm tork üretiyor. 0-100 km hızlanmasını 7,6 saniyede tamamlayan Cayenne ortalama 7,2 litrelik yakıt tüketim değerine sahip. Sürüş performansı üst seviyelerde olan Cayenne, Porsche markasının geliştirdiği süspansiyonlar sayesinde yol tutuşu konusunda üst seviyelerde bir sürüş sunuyor.

 

Yeni eklenen ilanlar