Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Peugeot Mu - Yeni Nesil Çevreci Araç Kiralama Hizmetleri

Peugeot Mu - Yeni Nesil Çevreci Araç Kiralama Hizmetleri

Yeşil otomobil devrimi yakın mı? Peugeotbuna kesinlikle inanıyor. Ve tüm enerjisini karbondioksit salınımını azaltmak ve daha iyi menzilli elektrikli otomobiller üretmek için harcıyor. Peugeot, elektrikli otomobillere önem verse de şimdilik Avrupalı tüketicinin ihtiyacına hibrid otomobillerin cevap verdiğine inanıyor. Peugeot’nun Avrupa’daki hedefi Co2 emisyonlarının kilometre başına ortalama 154 gram azaltarak on sene içinde 95 grama çekilmesi. Peki bu süreçte elektrikli otomobillerin yeri ne olacak?

Peugeot CEO’su Philippe Varin’e göre gelecek 10 yılda elektrikli otomobillerin payı %5 olurken, hibrid otomobillerin payı %15’e ulaşacak.

Peugeot elektrikli otomobillere güvense de diğer otomobil firmalarına göre daha temkinli davranıyor. Her ne kadar Peugeot İon ile Fransa’daki ilk elektrikli otomobili üretmiş olsa da, 35 bin avro olan bu aracın ticari bir başarısı olamadı. Öte yandan, Peugeot yeşil teknolojilere her yıl 2 milyar avro yatırım yapıyor. Öne çıkardığı konu ise hibrid otomobiller.

Yeni eklenen ilanlar