Hizmet Teklifi AlAraç SatShell V Power Logo

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Nissan Leaf 2012 Test Sürüşü

Nissan Leaf 2012 Test Sürüşü

Qashqai ve Juke gibi benimsenen modellerin yaratıcısı, elektrikle çalışan 0 emisyonlu otomobillerde de iddialı. Sınıfının en üstünde yer alan Nissan Leaf elektirikli otomobillerin gelecekte daha da yaygın ve kullanışlı olacağının bir işareti. Sadece 3 saatte dolan bataryası ve 175 km’yi geçen menzili ile şehir içleri için son derece ideal bir konumda. 80 kW’lık motoru ise Nissan Leaf’ı 145 km hıza ulaştırabiliyor. Bu gücü ise 90 kW’ın üzerinde bir güç çıkışı sağlayan katmanlı lityum-iyon pillerden alıyor.

Nissan Leaf seri üretime başlayan ilk % 100 elektrikle çalışan otomobil olma ünvanının yanı sıra 2011’de aldığı yılın otomobili ödülünü de gururla taşıyor. Şehir içi kullanımda içten yanmalı birçok otomobili geride bırakan Nissan Leaf’in tasarımı da kendisine özgü. V şeklini andıran ön yapısı araca bir kişilik katmış. Tavandan aşağıya doğru inen arka stop lambaları da aracın kendine özgü tasarımını tamamlıyor.

İç alanda ise zarif bir dizayn seçilmiş. Kullanılan materyallerin sağlamlığı ve kaliteli işçilikleri ise kendini gösteriyor. İç yapıda dikkat çeken başka bir unsur ise vites, küçük bir joystick olarak tasarlanan vites mavi led bir şeritle sarılmış.

Gelişen batarya teknolojisi ve şarj istasyonlarının her geçen gün artması ile yakın bir gelecekte Nissan Leaf’i belki Türkiye yollarında da görebiliriz.

Yeni eklenen ilanlar