Hizmet Teklifi AlAraç SatAytemiz Logo

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Citroen Berlingo Elektrikli 2014 Test Sürüşü

Citroen Berlingo Elektrikli 2014 Test Sürüşü

Citroen’in hafif ticari sınıfında yer alan ve yıllardır başarılı sonuçlar elde eden Berlingo modeli, bu sefer elektrikli versiyonuyla yollarda. Gelişen elektrikli otomobil dünyasında yer sahibi olmak isteyen Citroen, Berlingo modeli ile başarılı bir çalışmaya imza atmış durumda.

49 Kw’lık iki bataryadan beslenen motoru 67 hp güce sahip. 3m küplük kargo alanı bulunan Berlingo 500 kg yük taşıyabiliyor. Berlingo’nun dikkate değer başka bir özelliği ise menzili. Bataryaları tam doluyken 170 km’ yi aşan bir menzile sahip. Özellikle şehir içinde dikkate değer bir menzile sahip olan Berlingo’nun bataryaları ise standart bir prizde 6 ile 9 saat arasında doluyor. Uygun alt yapıya sahip şarj istasyonlarında ise bataryaların %80’i yarım saatte şarj olabiliyor.

Citroen Berlingo’nun ve diğer elektrikli modellerin elde ettiği veriler ve otomobil üreticilerinin her geçen gün elektrikli araçlara daha fazla önem vermesi sayesinde yakın gelecekte Berlingo ve türevi araçları yollarda çok daha sık göreceğimizden hiç şüphemiz yok.

Yeni eklenen ilanlar