Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Volkswagen XL Sport 2014 Lansmanı

Volkswagen XL Sport 2014 Lansmanı

Volkswagen markasının düşük tüketim değerleriyle dikkat çeken modellerinden biri olan XL1, 2014 Paris Otomobil Fuarı‘nda başka bir kılığa girdi. Ducati’den alınan motoruyla tam bir sporcuya dönüşen otomobilin dış görünümü de performansını destekliyor.

Volkswagen XL Sport Tasarımı

XL Sport adını alan yeni araç LED farlarıyla kardeşini anımsatıyor. Genişleyen çamurlukların içerisinde magnezyumdan üretilmiş, 18 inç çaplı jantlar görev yaparken bu bölgelerde hava girişi ve çıkışları görülebiliyor.

Yukarıya doğru açılan kapılardan ulaşılan iç mekanda deri ve alcantara döşemelerin yanında karbonfiber kaplamalarda bulunuyor. Dijital bir gösterge paneline sahip olan konseptin ön çamurluklarına yerleştirilen kameralar görüntüyü kapı içlerine aktararak yan ayna görevi görüyor. İç mekanda en farklı duran aksesuar ise metal ve ahşaptan yapılan vites topuzu.

Volkswagen XL Sport Motor Özelliği

Kaputu altında, Ducati 1199’dan alınan 1,2 litre hacimli V2 motora görev veren XL Sport 200Hp güç, 134Nm tork üretiyor. 7 ileri vitesli, çift kavramalı yarı otomatik şanzımanla 0’dan 100 km/s hıza 5,7 saniyede ulaşabilen aracın maksimum hızı 270 km/s.

Yeni eklenen ilanlar