Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Volkswagen Shangai EXPO Fuarı

Volkswagen Shangai EXPO Fuarı

Dünyanın en önemli fuarlarından biri olan Expo fuarına 2010 yılında Çin’in Shangai kenti ev sahipliği yaptı. 6 ay devam eden fuarı yaklaşık 70 milyon kişi ziyaret etti.

Her ülkenin kendi kültürlerini, kendi teknolojilerini ve firmalarını tanıttığı fuarın Almanya standında Volkswagen markası da yer alıyor. Çin pazarına ilk girenlerden ve pazarın liderlerinden olan Volkswagen, Expo fuarına en iyi hazırlanan markalardan biriydi. Çin’de yaptığı yatırımlarını, pazar paylarını ve Asya’daki başarılarını vurgulayan Volkswagen, fuarın en çok ziyaretçi çeken stantlarından biriydi.

Çin’de yılda ortalama 19 milyon araç yollara çıkıyor. Nüfusun ve araç sayısının ortalamanın çok üzerinde olması nedeniyle Çin hava kirliliğinin önüne geçmek için çeşitli önlemler alıyor. Yakın zamanda 5 milyon aracı hava kirliliği yaratıyor diye hurdaya çıkarmıştı. Şimdi ise benzinli araç plakalarını çekiliş ile veriyor. Bu nedenle Volkswagen başta olmaz üzere otomobil firmaları alternatif enerji kaynaklarına sahip araçları Çin pazarına sokmaya çalışıyor.

 

Yeni eklenen ilanlar