Hizmet Teklifi AlAraç SatShell V Power Logo

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Volkswagen New York Otomobil Fuarı 2015

Volkswagen New York Otomobil Fuarı 2015

Volkswagen markası, New York Otomobil Fuarı’na efsane haline gelen iki modeliyle katıldı. İkon haline gelen Beetle ve Golf’ün başarılı varyantlarından Alltrack, Volkswagen standında otomobil severlerle buluştu.

Volkswagen Beetle

Farklı konseptlerle ilgi çeken Beetle, New York Otomobil Fuarı’nda ‘’sahil konsepti’’ ve ‘’pembe konseptle’’ yer aldı. Açılır tavana sahip olan Beetle’lerin bez tavanları 10 saniyede açılıp kapanabiliyor. 1,2 litre hacimli turbo beslemeye sahip benzinli motorla donatılan araç, 105 Hp ve 175 Nm tork güç değerine sahip.

Volkswagen Golf Alltrack

2014 Paris Otomobil Fuarı’nın en çarpıcı araçlarından biri olan Golf Alltrack’ın ABD prömiyeri New York Otomobil Fuarı’nda yapıldı. Golf Variant’ı temel alan araç ön ve arka tasarımıyla kendini ayırıyor. Petek şekilli ön ızgaralar, kromajlı süslemelere sahip ön tampon, farklı sis farları ve 17 inç’lik jantları aracın farklı tasarımları.

Kaputu altında tanıdık motorlar bulunan aracın tek benzinli seçeneği 180 Hp ve 280 Nm tork güç üreten 1,8 litrelik ünite. Dizel motor seçenekleri ise 110 Hp ve 250 Nm tork güç üreten 1,6 litrelik üniteyle başlıyor. 2,0 litre hacimli ünitenin ilk seçeneği 150 Hp ve 320 Nm tork güç üretirken, 184 Hp ve 380 Nm tork güç üretebilen ikinci seçenek serinin en güçlüsü oluyor.

 

 

Yeni eklenen ilanlar