Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Volkswagen Cenevre Otomobil Fuarı 2014

Volkswagen Cenevre Otomobil Fuarı 2014

Otomobil fuarlarında en başta gelen firmalardan biri olan Volkswagen, Cenevre Otomobil Fuarı’nda da görkemli bir şekilde araçlarını tanıttı. Tüm modelleri dikkatlice incelenen firmanın fuarda kendinden bolca söz ettiren iki otomobili oldukça dikkat çekti. Golf Hibrid ve T-Rock Konsept.

Golf’un sportif versiyonları GT, GTI ve GTD modellerinden izler taşıyan Golf Hibrid, yakıt ekonomisiyle birlikte performans konusunda da oldukça iddialı. Golf Hibrid’de 148Hp’lik 1,4 litre TSI benzin motoruyla birlikte 101Hp’lik bir elektrik motoru yer alıyor. Benzinli ve elektrikli motorlarla birlikte karma kullanımda 201Hp güce ulaşabilen otomobil 350Nm’lik oldukça yüksek bir tork değerine sahip. Golf Hibrid, 8,8 kWh sıvı soğutmalı lityum-iyon pilleri sayesinde, 130 km hıza ulaşarak 50km mesafe gidebiliyor.

Volkswagen’in seni nesil SUV konsepti olarak nitelendirdiği aracı olan T-Rock Konsepti Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıttı. Üç kapılı olarak tasarlanan T-Rock, hem radikal hem de yetenekleriyle heyecan verici bir otomobil. Farklı bir tasarıma sahip olan farları, bal peteği tasarımlı ön ızgarası ve dikkat çekici ön yapısıyla gözleri üzerine çeken araç, iddialı bir suv olduğunu hissettiriyor. 184Hp gücündeki 2,0 litrelik dizel motordan gücünü alan aracın 0-100 km erişim süresi 6,9 saniye. 7 ileri DSG şanzıman ile gelen modelde 4Motion teknolojisi ve Off-Road sürüş modu da yer alıyor.

 

Yeni eklenen ilanlar