Hizmet Teklifi AlAraç SatShell V Power Logo

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Volkswagen Caddy 4 ve Yeni Caravelle İstanbul Autoshow 2015 Lansmanları

Volkswagen Caddy 4 ve Yeni Caravelle İstanbul Autoshow 2015 Lansmanları

VolkswagenTicari Araç, yeni Caravelle modelinin Dünya Prömiyeri’ni İstanbul Autoshow’da gerçekleştirirken fuarda, önümüzdeki aylarda pazara sunulacak Yeni Caddy modeli de Türkiye Prömiyeri’yle yer aldı.

Volkswagen Caravelle Tasarımı

Yeni jenerasyonun yenilenen farları, önızgarası ve ön tamponu ile arka kısımda keskinleşen hatları, Volkswagen’in değişen tasarım çizgisini Caravelle üzerinden ön plana  çıkarıyor.

Yeni Caravelle’de değişen radyo kumandalı direksiyon ve pratik saklama gözleri ilk bakışta dikkati çeken detaylar arasında.

Volkswagen Caravelle Motor Seçenekleri

Türkiye’de 2.0 lt EU5 motorla pazara sunulacak olan Caravelle’de 102,140 ve 180 HP olmak üzere 3 farklı güç seçeneği bulunuyor. Ayrıca, 140 HP motor opsiyonel olarak, 180 HP motor ise sadece çift kavramalı şanzıman (DSG) ile sunuluyor.

Volkswagen Caddy Tasarımı

1.6 lt TDI 102 PS motorla pazara sunulacak, Volkswagen Ticari Araç’ın en çok tercih edilen modeli Yeni Caddy ise Yeni Volkswagen DNA’sını taşıyan keskinleştirilmiş kıvrımlar, belirginleştirilmiş hatlar ile dinamik bir görünüm kazanıyor.

Tamamen yenilenen ön konsolda, radyo kumandalı deri kaplı yeni direksiyon ilk bakışta dikkat çekiyor.

Volkswagen Caravelle ve Caddy Özellikleri

Caravelle ve Caddy’de yenilenen radyo, sürücülere “5” dokunmatik ekran üzerinden hem araç bilgilerini takip etme  hem de radyoyu kontrol etme imkanı sağlıyor.

Harici SDkart, AUX-in, USB desteğinin yanı sıra Bluetooth ile mobil cihazlardaki müziklere erişimi de telefon görüşmelerini kesmeden gerçekleştiriyor.

Sürücüyü yolculuğa ara vermesi konusunda hem görsel hemde sesli olarak uyarabilen ‘Yorgunluk Tespit Sistemi‘ tüm Caravelle ve Caddy modellerinde standart olarak sunuluyor.

Kaza sırasında çarpışmanın derecesini algılayan ve gereken durumlarda hızı 10km/s’ye kadar düşüren ‘İkincil çarpışma önleme asistanı’ da Yeni Caravelle ve Yeni Caddy’de standart olarak mevcut.

 

 

 

 

Yeni eklenen ilanlar