Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Toyota Paris Otomobil Fuarı 2014

Toyota Paris Otomobil Fuarı 2014

Çevreci araçların öncü firmalarından olan Toyota Paris Otomobil Fuarına üç çevreci otomobiliyle katılıyor. Hibrid teknolojiye sahip CHR, elektrikle çalışan otomobil motosiklet karışımı i-ROAD, ve dünyanın ilk seri üretim hidrojenle çalışan otomobili FCV.

Hibrid teknolojiye sahip iki kapalı konsept aracı CHR Toyota standının en çok ilgi aracı konumunda. sıradışı tasarımı, hırçın duruşu ve mat mavi rengi ile fuar konuklarının ilgisini bolca çeken bir araç. İç dizayn ve motor özelikleri hala belli olmayan CHR, seri üretime geçirildiği taktirde başarılı bir satış rakamı elde edeceği kesin.

Konsept araçların sınırlarını zorlayan Toyota İ-Road modelinin testlerini tamamlamak üzere. Testleri tamamlandıktan sonra yolarda görebileceğimiz bu üç tekerli tek kişilik İ-Road elektrikle çalışan çevreci bir araç.

Uzun yılar boyunca adını duyduğumuz ama bir türlü göremediğimiz hidrojenle çalışan otomobili Toyota standında görebilirsiniz. 2015 nisan ayından itibaren Japonya ve Amerika’nın belli bölgelerinde satışa çıkacak olan FCV dünyanın ilk seri üretim hidrojenle çalışan otomobili.

Yeni eklenen ilanlar