Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Toyota - Los Angeles Otomobil Fuarı 2014

Toyota - Los Angeles Otomobil Fuarı 2014

Toyota Los Angeles Otomobil Fuarına iyi bir şekilde hazırlanmış. Toyota’nın yakıt hücresi teknolojisine sahip aracı Mirai ve konsept otomobili FT-1 fuarın gözde araçları olmayı kısa sürede başardılar.

Honda’nın yakıt hücresi teknolojisine sahip konsept FCV’nin ardından gelen Mirai’nin en önemli farkı seri üretime hazır olması ve 2015 yılında Japonya’da satışa çıkacak olması. Aracın dış tasarımına baktığımızda LED aydınlatma gurubu, dev hava girişlerine sahip ön tampon, geniş çamurluklar, arkaya doğru açılan tavan çizgisi ve çift parçaya ayrılmış C sütunu dikkat çekiyor. Yakıt olarak hidrojen kullanan Mirai, 153Hp güç üretebiliyor. 0’dan 100 km/s hıza 9 saniyede ulaşabilen Mirai’nin menzili ise 483 km.

Toyata’nın fuarda ilgi gören bir diğer otomobili ise FT-1. Geleceğin Toyota’sı 1 ( Future Toyota 1 ) olarak adlandırılan konsept otomobil 2007’de tanıtılan FT-HS ve 2012’de tanıtılan Lexus LF-LC konsept otomobillerin devamı niteliğinde. Toyota tarafından henüz teknik detaylar hakkında herhangi bir bilgi açıklanmamış olsa bile, FT-1’nın ideal dengeye sahip önden motoru, arkadan itişli bir otomobil olduğu ve ileri teknolojili, yüksek performanslı benzinli bir motora sahip olduğu biliniyor.

Yeni eklenen ilanlar