Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Toyota Cenevre Otomobil Fuarı 2015

Toyota Cenevre Otomobil Fuarı 2015

Toyota bu yıl Cenevre Otomobil Fuarı’na baştan sona yenilediği Avensis ve Auris’in hibrid versiyonuyla katıldı. Yenilenen tasarımlarıyla öne çıkan araçlar, geliştirilen donanımları ve yenilenen motorlarıyla da dikkat çekiyorlar.

Toyota Avensis

Cenevre Otomobil Fuarı’nda lansmanı gerçekleştirilen Yeni Toyota Avensis, dinamik dikkat çekici ve güçlü bir görünüm sağlayan yeni ön ve arka tasarımı, zarif, konforlu ve tamamen yenilenen iç mekanı ile kalite algısını ileri taşıyor. Yeni Avensis’te 1,6 litrelik dizel motor da ilk kez kullanılıyor. Bir önceki nesilde kullanılan 2,0 litrelik dizel motorun yerine gelen 1,6 litrelik D-4D dizel motor 6 ileri şanzımana sahip ve 20 kg daha hafif.

Toyota Auris

Cenevre Otomobil Fuarı’nda Toyota tarafından lansmanı gerçekleştirilen bir diğer model ise Auris Hibrid. Yaris’in hibrid modeliyle istediği başarıyı alan Toyota, Auris ile aynı başarıyı sağlamayı hedefliyor. Tasarım ve teknolojik özellikleriyle sınıfındaki farkını ortaya koyan Auris’in tamamen yenilenen dış tasarımı araca daha prestijli ve sofistike bir duruş sergiliyor. Hibrid motoruyla da daha ekonomik olduğu belirtilen Auris Hibrid’in teknik bilgileri detaylı olarak açıklanmadı. Ancak daha ekonomik ve daha performanslı olduğu biliniyor.

Yeni eklenen ilanlar