Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Skoda Octavia 2012 Lansmanı

Skoda Octavia 2012 Lansmanı

Skoda Octavia

Volkswagen grubu bünyesinde üretilen markalardan birisi olan Skoda’nın C sınıfındaki sedan modeli olan Octavia’yı test ettik. Konforlu bir otomobil olan Octavia sınıfındaki rakiplerine oranla fiyat konusunda daha ulaşılabilir olmasıyla ön plana çıkıyor.

Şık ve sade hatlar

Önden bakıldığı zaman büyük far grubu, yere dik şekilde inen havalandırma ızgaraları, sis farları ve sade tampon yapısı dikkat çekiyor. Arka tasarımda aynı sadelik burada da kendisini gösteriyor. Tek parça büyük stop lambaları, eğimli açılara sahip bagaj kapağı, tampon altlarındaki sis lambaları arka tasarım detaylarından. Otomobilin iç kısmında kullanılan koltuk kumaşları ve deri aksamlar kaliteli görünürken, büyük bilgi ekranı ve etrafına konumlandırılan tuşlar teknolojik bir görüntü yaratmış durumda.

TSI motor

Test ettiğimiz Skoda Octavia’da 1,8 litrelik TSI motor görev yapıyor. Bu motor 178 beygir güç ve 250 Nm tork üretiyor. 0-100 km hızlanmasını 7,3 saniyede tamamlayan Octavia, bu değerlerle spor kullanımlara da cevap verebileceğini gösteriyor. 100 km’de ortalama yakıt tüketimi 8.2 litre olan Octavia’nın viraj kabiliyeti de yüksek seviyelerde. Büyük karoseri sayesinde geniş bir taban yapısı olan Octavia’nın virajları dönerken sunduğu stabilite takdir edilecek cinsten diyebiliriz.

Yeni eklenen ilanlar