Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Skoda Cenevre Otomobil Fuarı 2015

Skoda Cenevre Otomobil Fuarı 2015

Bu yıl 85.’si düzenlenen Cenevre Otomobil Fuarı’na büyük yeniliklerle gelen Skoda markası, yeni nesil Superb’in lansmanını gerçekleştirdi. Skoda bunun yanında Rapid Spaceback’in Monte Carlo versiyonunu da dünyaya tanıttı.

Skoda Superb

İlk kez Cenevre Otomobil Fuarı’nda karşımıza çıkan Superb, tasarım alanında markanın yüzünü oluşturuyor. Geçtiğimiz yıl tanıtılan VizyonC konsept aracının üretime taşınmış versiyonu olan yeni Superb, Cenevre Fuarı’nda herkesin merakla incelediği modellerin başında geliyordu. Dış tasarımının yanı sıra Superb, teknolojik özellikleriyle de öne çıkıyor. Genişlik ve konfor açısından sınıfının standartlarını belirleyen araç, aynı zamanda 625 litre ile sınıfındaki en geniş bagaj hacmine sahip. 2 litrelik benzinli bir motora sahip olan yeni Superb 235 Hp güce sahip.

Skoda Rapid Spaceback

Skoda, Cenevre Otomobil Fuarı’nda Monte Carlo serisine yeni bir model daha ekledi. 2013 yılında yollara çıkan Rapid Spaceback,  Monte Carlo paketiyle daha güçlü motorlara ve daha sportif bir tasarıma kavuştu. İç ve dış tasarımda kırmızı ve siyah renklerin kullanıldığı araç, spor süspansiyon, 17 inç çaplı jantlar ve karartılmış camlarıyla öne çıkıyor.

Yeni eklenen ilanlar