Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Seat Ibiza Barselona Otomobil Fuarı 2015

Seat Ibiza Barselona Otomobil Fuarı 2015

Seat Ibiza 2015

Seat markasının başarılı modellerinden olan Ibiza yenilendi. Barselona Otomobil Fuarı’nda dünyaya tanıtılan Yeni Seat Ibiza, yenilenen motorları ve iç tasarımıyla öne çıkıyor.  Yeni motorlar, kişisel donanım seçenekleri ve ek güvenlik sistemleri Ibiza model ailesini sınıfının en yenilikçi serilerinden biri haline getiriyor. Yeniden tasarlanan iç mekan, kalite düzeyini ve hissini daha da arttırıyor.

Seat Ibiza 2015 Tasarımı

Seat Ibiza’nın oldukça beğenilen dış tasarımı, LED gündüz aydınlatmasına sahip farlar eklenerek, daha da çekici hale getirildi. Yeni Seat Ibiza’nın iç mekan tasarımında fonksiyonellik ve kişileştirilebilir unsurlar göze çarpıyor. Ibiza için geliştirilen yeni renk paketleri farklı yaşam tarzlarına uyum sağlayacak şekilde gerçekleştirildi. Her renk paketi, seçilen renge uygun döşeme seçeneklerine sahip.

Seat Ibiza 2015 Motor Özellikleri

Yeni SEAT Ibiza’da sunulan üç ve dört silindirli üniteler EU6 emisyon standartlarını karşılayacak şekilde gerçekleştirildi. Yakıt tüketimi ve emisyon değerleriyle öne çıkan bu motorlardan üç silindirli olanı 1,4 litre hacimli ve 90 Hp güç üretiyor. Start-Stop teknolojisine sahip olan ünite 100 km’de ortalama 3,8 litre yakıt tüketiyor. Serinin en küçük ünitesi olan 1,0 litre hacimli üç silindirli ünite ise 75 Hp güç ve 100 Nm tork güç üretiyor.

Yeni eklenen ilanlar