Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Porsche 911 Targa Detroit Otomobil Fuarı 2014

Porsche 911 Targa Detroit Otomobil Fuarı 2014

Porsche’nin 1964 yılından beri ürettiği ve en çok tutulan modeli olan 911, gelişmiş versiyonları ile devamlı karşımıza çıkıyor. 911’in yeni modellerinden olan Targa açılabilir tavanıyla dikkat çekiyor. Porsche’nin 1965 yılında piyasaya sürdüğü 911 ile benzerlikler taşıyan Targa’nın en önemli farkı otomatik açılıp kapanan tavanı. Uzaktan tek tuşla da açılan otomatik tavanı 19 saniyede açılıp kapanıyor.

İlk olarak Kuzey Amerika Uluslar Arası Otomobil Fuarı’nda (NAIAS) görkemli bir şekilde tanıtılan Porsche Targa mavi rengiyle büyük bir ilgi topladı.

Porsche 911 Targa’yı sadece dört çeker sistemle piyasaya çıkardı. 3,4 litrelik 6 silindirli boxer motor bulunan aracın performansı da beklenildiği gibi. 355 Hb’lik bir güce sahip olan motoruyla maksimum 280 km/s hız yapılıyor.

911 Targa’nın iç tasarımında ise sadelik ön planda. Deri kaplamanın hakim olduğu iç tasarımda; havalandırma panelleri, kapı kolları ve düğmelerin etrafı metalik çerçevelerle süslenmiş. Metal üç kola sahip olan, deri kaplamalı sportif direksiyon ise ortasındaki Porsche amblemi ile iç tasarımı tamamlıyor.

Yeni eklenen ilanlar