Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Pekin Otomobil Fuarı 2014 Mercedes-Benz

Pekin Otomobil Fuarı 2014 Mercedes-Benz

Çin pazarında iyi bir pazar payına sahip olan Mercedes-Benz, Pekin Otomobil Fuarı’na C Serisi Sedan ve konsept modeli lan M SerisiCoupe SUV ile katıldı. 2007 yılındaki kasasıyla 2,4 milyonun üzerinde satan C Serisi, daha dinamik hatları ve karakteristik çizgileriyle ünvanını koruyacağa benziyor.

Mercedes-Benz C Serisi

Yeni C Serisi Sedan ise yalın ancak heyecan verici dış tasarım ve birinci sınıf iç mekan tasarımıyla yeni bir yaklaşım sunuyor. Yandan bakıldığında uzun kaput, geriye alınmış yolcu kabini ve kısa konsollar C Serisi’nin klasik ve dengeli Mercedes-Benz sedan yapısını tamamlıyor. C Serisi Sedan Türkiye’ye 1,6 2,0 ve 2,1 litrelik 3 motor seçeneğiyle geliyor. Sırasıyla; 156, 170 ve 180Hp güç üreten bu motorlar aracı 100 km/s hıza ortalama 4,9 saniye ulaştırıyor.

Mercedes-Benz M Serisi Coupe Suv

Mercedes’in Pekin Otomobil Fuarı’nda tanıttığı bir diğer model ise, konsept M Serisi Coupe Suv’du. Seri üretime geçtiğinde MLC ismini alması beklenen Cuope SUV, agresif bir görünüme sahip. 5 metre uzunluğa, 2 metre genişliğe sahip olan araç son derece geniş bir iç hacme de sahip. 2015 sonunda seri üretim modelinin görücüye çıkması beklenen Coupe SUV’un teknik verileri de paylaşılmadı. Ancak V6 bir motora sahip olması bekleniyor.

Yeni eklenen ilanlar