Pekin Otomobil Fuarı 2014 Audi

Pekin Otomobil Fuarı 2014 Audi

Çin’de düzenlenen Pekin Otomobil Fuarı, görkemli bir tanıtıma ev sahipliği yaptı. Audi’nin gerçekleştirdiği bu görkemli gecede TT Off-Road tanıtıldı. Audi’nin performans modellerinden birisi olan TT’nin üzerine geliştirilen bu konsept seri üretim düşünülerek tasarlandı.

Audi TT Off-Road

Audi’nin güncel modellerinde görmeye alıştığımız köşeli hatlar ve şişirilmiş tamponlar TT Off-Road’da da bulunuyor. Ayrıca gizlenmiş kapı kolları, bombeli tavan, arkada iki tarafa yerleştirilmiş ikili egzoz sistemi ilk dikkat çeken ayrıntılar oluyor.

Audi TT Off-Road Motor Özellikleri

Hibrid bir motora sahip olan TT Off-Road toplamda 408Hp ve 650Nm tork değerine sahip. 2,0 litrelik benzinli motoru 292Hp güç ve 380Nm tork üretirken, arka aksa yerleştirilen iki elektrikli motor 155Hp güç ve 270Nm tork üretiyor. 6 ileri vitesli, çift kavramalı yarı otomatik vites seçeneğine sahip araç 100 km’lik yolda 1,9 litre yakıt tüketiyor.

TT Off-Road, bu güçlü motor ile 100 km/s hıza 5,2 saniyede erişebilirken maksimum hızı 250 km/s. Sadece elektrikli motoru ile 50 km mesafe kat edebilen araç elektrikli motor ile 130 km/s hıza çıkabiliyor.

Yeni eklenen ilanlar