Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Pekin Otomobil Fuarı 2014 Audi

Pekin Otomobil Fuarı 2014 Audi

Çin’de düzenlenen Pekin Otomobil Fuarı, görkemli bir tanıtıma ev sahipliği yaptı. Audi’nin gerçekleştirdiği bu görkemli gecede TT Off-Road tanıtıldı. Audi’nin performans modellerinden birisi olan TT’nin üzerine geliştirilen bu konsept seri üretim düşünülerek tasarlandı.

Audi TT Off-Road

Audi’nin güncel modellerinde görmeye alıştığımız köşeli hatlar ve şişirilmiş tamponlar TT Off-Road’da da bulunuyor. Ayrıca gizlenmiş kapı kolları, bombeli tavan, arkada iki tarafa yerleştirilmiş ikili egzoz sistemi ilk dikkat çeken ayrıntılar oluyor.

Audi TT Off-Road Motor Özellikleri

Hibrid bir motora sahip olan TT Off-Road toplamda 408Hp ve 650Nm tork değerine sahip. 2,0 litrelik benzinli motoru 292Hp güç ve 380Nm tork üretirken, arka aksa yerleştirilen iki elektrikli motor 155Hp güç ve 270Nm tork üretiyor. 6 ileri vitesli, çift kavramalı yarı otomatik vites seçeneğine sahip araç 100 km’lik yolda 1,9 litre yakıt tüketiyor.

TT Off-Road, bu güçlü motor ile 100 km/s hıza 5,2 saniyede erişebilirken maksimum hızı 250 km/s. Sadece elektrikli motoru ile 50 km mesafe kat edebilen araç elektrikli motor ile 130 km/s hıza çıkabiliyor.

Yeni eklenen ilanlar