Hizmet Teklifi AlAraç SatShell V Power Logo

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

OYDER 2015 Otomotiv Kongresi

OYDER 2015 Otomotiv Kongresi

Otomobil Yetkili Satıcıları Derneği’nin (OYDER) her yıl düzenlediği ‘’Otomotiv Kongresi’’ bu yıl The Grand Tarabya Otel’de gerçekleştirildi. Bu yıl 5.’si düzenlenen kongrede ‘’Otomotiv Perakendeciliğinin Geleceği’’ konusu ele alındı.

Yurt dışından konuşmacılarında yer aldığı kongrede ABD’den Group 1 Auto CEO’su Earl Hesterberg, İtalya’dan Doç. Dr. Leonardo Buzzavo ve İngiltere’den ICDP Genel Müdürü Steve Young, otomobil piyasasındaki deneyimlerini katılımcılarla paylaştılar.

Kongrede Türkiye’den konuşmacı olarak ise; Okar Otomotiv YKB. Sami Nacaroğlu, BÜYEM Müdürü Yrd. Doç. Dr. Tamer Atabarut, TOFAŞ CEO’su Cengiz Eroldu, Renault MAİS Genel Müdürü M. İbrahim Aybar, Otokoç Otomotiv A.Ş. Genel Müdürü Görgün Özdemir, Çetaş Otomotiv Holding İcra Kurulu Başkanı Mehmet Taşar, Altur Otomotiv YKB Abdurrahim Albayrak ve OYDER YKB. Z. Alp Gülan yer aldı.

Gerçekleştirilen kongrede, Türkiye ve dünyada otomotiv satışlarının geldiği nokta ve teknolojinin satışlardaki yeri ele alındı. İnternetin otomobil satışlarındaki önemine dikkat çeken konuşmacılar, 2. el otomobil piyasandan pay almanın sektörde kalmak için şart olduğunu vurguladılar.

Group 1 Auto CEO’su Earl Hesterberg, yaptığı konuşmada; 2. el otomobil piyasasının tüm dünyada büyümekte olduğunu, ABD’deki otomobil satışlarının yüzde 90’ının internetten gerçekleştiğini, bu piyasada yer almak isteyen firmaların ise internetten faydalanmaları gerektiğini vurguladı. Türkiye’nin ise özellikle internette ileri seviyede olduğunu ve bunun bir fırsat olduğunu da ekledi.

 

ETİKETLER

Yeni eklenen ilanlar