Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Opel Paris Otomobil Fuarı 2014

Opel Paris Otomobil Fuarı 2014

Bu yılki Paris Otomobil Fuarı’na Opel üç modelle katıldı. Yeni nesil Corsa, Mokka ve Adam S modelleri Opel’iParis’te temsil etiler.

Satışa çıktığı 1982 yılından buyana Avrupa genelinde 12 milyondan fazla Corsa satıldı. Yıllık üretim kapasitesi 370 bin olan Opel Corsa, 8 yıllık kariyerini tamamlayarak beşinci nesline adım attı. Yenilenen 5. nesil Corsa, 7 motor seçeneği, bilgi eğlence sistemi, yenilenen modern iç ve dış tasarımı ile meraklıları tarafından ilgiyle incelendi.

Sınıfının en sessiz ve en kuvvetli aracı ünvanına sahip olan Mokka, yenilenen modeliyle daha sessiz ve daha kuvvetli olduğunu gösteriyor. 1,6 litrelik turbo dizel motora sahip olan araç 100 km’de 4,1 litre yakıt tüketiyor. Standart olarak sunulan start-stop, yokuş iniş kalkış desteği, aktif devrilme koruma sistemi, geri görüş kamerası, kör nokta uyarı sistemi gibi donanımlar ile üzerindeki ilgiyi arttırıyor.

Opel’in fuardaki bir diğer temsilcisi stil ikonu olan Adam serisinin sportif versiyonu Adam S, üzerindeki ilgiyi korumaya devam ediyor.  Kişiselleştirilebilir özellikleri ve güçlü motoruyla adına yakışır bir performans gösteren Adam S Opel’in gözdesi niteliğinde.

Yeni eklenen ilanlar