Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

NAIAS Detroit 2015 Mercedes-Benz

NAIAS Detroit 2015 Mercedes-Benz

Yılın en çok konuşulan otomobil fuarı olan Detroit Otomobil Fuarı, bu yılda çok konuşulacak yeni modellere ev sahipliği yaptı. Fuarın en dikkat çeken araçlarından biri ise Mercedes-Benz’in yeni modeli olan GLE. Eylül 2015 itibariyle Türkiye’de satışa sunulacak Mercedes-Benz GLE Coupe, bir coupe aracın sportif ve dinamik tasarımı ile bir SUV aracın güçlü,  çarpıcı ve çok yönlü özelliklerini bir arada sunuyor.

Mercedes-Benz, dört kapılı coupe anlayışını güçlendiren tasarımıyla ilgi çeken GLE Coupe’nin yanında beş farklı versiyonunuda tanıttı.  GLE 450 AMG Coupe ve GLE 63 AMG Coupe ile C 350 Plug-In Hybrid, C 450 AMG ve CLA Shooting Brake modelleri de ilk kez NAIAS – Detroit Otomobil Fuarı’nda tanıtıldı. Mercedes GLE, dört farklı motor seçeneğiyle satışa çıkacak. GLE350d 4 MATIC versiyonda 258 beygir gücüne ve 620 Nm torka sahip olan dizel bir motor, GLE 400 4MATIC versiyonda 3.0 litrelik twin turbo V6 motor yer alıyor. Bu motor 333 beygir gücüne ve 480 Nm torka sahip olacak. AMG versiyonlarda ise, GLE 450 AMG’de 3.0 litrelik twin-turbo 367 HP güç ve 520 Nm torka sahip motor yer alırken, GLE 63 AMG modelinde ise 5.5 litrelik 570 HP güç üreten twin turbo V8 motor yer alıcak.

Mercedes, önden çekişli modellerinden CLA’nın ailesini genişletiyor. Şık görünümlü coupenin ardından piyasaya çıkacak olan CLA Shooting Brake ilk olarak Detroit Otomobil Fuarında görücüye çıktı. Tasarımında büyük bir sürpriz bulunmayan otomobil B sütununa kadar dört kapılı kardeşiyle aynı görünüme sahip.

İç mekan tasarımı da dört kapılı kardeşinkinden farksız olan Shoting Brake’nin bagaj hacmi 495 litre. Arka koltukların yatırılmasıyla bu hacim 1,354 litreye yükseliyor. Yeni CLA Shoting Brake’in motor seçeneklerine yenilikler getirildi. 1,6 litrelik motorunda 122 ve 156Hp güç üreten seçenekleri bulunurken 2 litrelik motorunda bu değerler 211 ve 360Hp ye çıkıyor.

 

Yeni eklenen ilanlar