Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

NAIAS Detroit 2015 BMW

NAIAS Detroit 2015 BMW

27.’si düzenlenen Detroit Otomobil Fuarı, bu yıl 200’den fazla katılımcıyı ağırlıyor. Detroit Nehri yanında ki COBO Merkezinde gerçekleştirilen fuar tüm dünyadan gelen konuklarına 25 Ocak’a kadar ev sahipliği yapacak.

BMW 6 Serisi

İlk kurulduğu yıldan beri Detroit Otomobil Fuarı’nda önemli bir yere sahip olan BMW bu sene fuarda M6 Coupe, M6 Cabrio ve M6 Gran Coupe ile yer aldı. Tasarımı yenilenen araçlarda, 6 Serisinde opsiyonel olan özellikler standart olarak yer alıyor. Önceki versiyonlarında 313Hp güce sahip olan M6 serisinin motor gücü 560Hp güce yükseltildi. 0’dan 100 km/s hıza 5,2 saniyede ulaşan M6 Serisinin 100 km’de ortalama yakıt tüketimi ise 7,1 litre.

MINI Cooper John Cooper Works

BMW’nin fuarda tanıttığı bir diğer otomobil ise MINI Cooper’ın özel modellerinden biri olan John Cooper Works oldu. Performansı %10 arttırılan yeni MINI, 0’dan 100 km/s hıza 6,1 saniyede ulaşıyor. 100 km’deki yakıt tüketimi ise 5,7 litre. İki farklı şanzıman seçeneğine sahip olan yeni John Cooper Works’te, elektronik direksiyon, 17 inç alaşımlı jantlar ve dinamik denge kontrol sistemi standart olarak bulunuyor.

Yeni eklenen ilanlar