Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

NAIAS Detroit 2014 BMW M Serisi-MINI Cooper John Cooper Works

NAIAS Detroit 2014 BMW M Serisi-MINI Cooper John Cooper Works

BMW markası bu yıl Detroit’te düzenlenen uluslararası otomobil fuarına 2 aracıyla konuk oldu. M3 Sedan ve M4 Coupe modellerini tanıtan BMW beklediği ilgiyi gördü.

Daha az yakıt, daha fazla performans ilkesini benimseyen BMW, geliştirdiği yeni motorları sayesinde M3 ve M4 modellerinde eskiye nazaran %25 ekonomi sağlamayı başardı. Bunda yeni motorların devir aralığını yükseltmesi ve araç ağırlıklarını düşürmesinin büyük faydası oldu.

Aynı motorlara sahip olan araçları iç ve dış tasarımdaki ufak farklılıklarla kendilerini belli ediyorlar. Her iki aracın kalbinde 3,0 litrelik v6 motor yatıyor. 431Hp güç üreten bu motorla 0 dan 100km hıza ulaşmanız ortalama 4,2 saniyeyi buluyor.

Detroit Otomobil Fuarında tanıtılan bir diğer araç da, MINI’ninCountryman modelinin sportif versiyonu olan John Cooper Works oldu. Adına yakışır bir törenle tanıtılan araç MINI tutkunları tarafından heyecan ile bekleniyordu. Beyaz şeritlere sahip kırmızı tavan boyası ve tavan tasarımının devamı niteliğindeki kırmızı yan aynalar ve yan çıtalar John Cooper Works’un en dikkat çeken özeliği konumunda.

Yeni eklenen ilanlar