Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Mercedes-Benz Şangay Otomobil Fuarı 2015

Mercedes-Benz Şangay Otomobil Fuarı 2015

Dünyanın en geniş otomobil pazarına sahip olan Çin’in en büyük otomobil fuarı Şangay Otomobil Fuarı kapılarını açtı. Hava kirliliği nedeniyle Çin hükümetinin aldığı sert önemlerle başa çıkamayan otomobil firmaları, emisyon değeri düşük olan modellerini ve konseptlerini de fuarda sergileyecekler.

Çin Yönetiminde İlginç Yasak

Ayrıca bu yıl düzenlenen fuarda Çin yönetimi ilginç bir yasak getirdi. Araçların daha da öne çıkmasını isteyen Çin yönetimi fuarda kadın modellerin araç tanıtımını yapmasını yasakladı. Otomobil satışlarına büyük önem veren Çin, Şangay Fuarı’nda ziyaretçilerin dikkatinin son model araçlarda olmasını istiyor.

Mercedes-Benz GLC Coupe

Mercedes-Benz, BMW X4’ün karşısına GLC Coupe adlı bir araç koyacağını daha önceden duyurmuştu. Şangay Otomobil Fuarı’nın basın toplantısında ise bu yeni modelini dünyaya tanıttı.

Mercedes-Benz GLC Coupe Özellikleri

GLE modelinin daha büyük versiyonu olan GLC, SUV tarzında bir araç. 21 inç jantları, çarpıcı LED farları, uyumlu dikiz aynaları ve dörtlü egzoz sistemi aracın gözümüze çarpan ilk detayları oluyor. Modern bir tasarıma sahip olan Mercedes-Benz GLC Coupe’nin motorları da dikkate değer seviyede. 3,0 litrelik benzinli çift turbolu bir V6 motora sahip olan GLC Coupe’nin güç değerleri ise, 367 Hp ve 520 Nm tork güç.

 

Yeni eklenen ilanlar