Mercedes-Benz New York Otomobil Fuarı 2015

Mercedes-Benz New York Otomobil Fuarı 2015

Mercedes-Benz GLE Coupe Tasarımı

Mercedes-BenzNew York Otomobil Fuarında yeni crossover modelinin tanıtımını yaptı. Serinin en güçlüsü olan GLE Coupe’nin tasarımı ve motorunda önemli değişikliklerde bulunuyor. Yeni GLE Coupe’nin ön panjuruna AMG logosu eklenirken, ön tampon da artık daha agresif bir görünüme sahip. LED aydınlatma gurubu, 22 inç jantlar ve dört çıkışlı arka egzoz sistemi de öne çıkan detaylar arasında.

İç mekanda karbon fiber kaplamalar, alüminyum pedal seti, yükseltilmiş yan eteklere sahip sportif ön koltuklar ve alt kısmı düzleştirilmiş direksiyon simidi kendini gösteriyor.

Mercedes-Benz GLE AMG Motor Özellikleri

5,5 litre hacimli, çift turbo beslemeye sahip, benzinli bir V8 sahip olan yeni GLE Coupe’nin güç değerleri 511 Hp ve 760 Nm tork güç. Dört tekerden çekiş sistemi ve 7 ileri otomatik şanzımanın standart olduğu araç 0’dan 100 km/s hıza 4,2 saniyede ulaşıyor.

Smart ForTwo

New York Otomobil Fuarında Mercedes-Benz standında yer alan bir diğer araç ise SmartForTwo. Küçük boyutları ve dinamik yapısıyla şehir otomobili sınıfında önemli bir yere gelen Smart ForTwo ekonomik motoruyla da öne çıkıyor. 900cc’lik üç silindirli, turbo bir motora sahip olan aracın gücü, 90 Hp.

 

Yeni eklenen ilanlar