Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Mercedes-Benz F800 Style Lansmanı

Mercedes-Benz F800 Style Lansmanı

Mercedes-Benz CLS Serisinin gelecekte sahip olacağı tasarım çizgisini belirleyen F800 Style konseptinin detayları ortaya çıktı. İki versiyonu bulunan konseptin ilk versiyonu yakın zamanda üretimi yapılacak olan S500 Hibrid için bir temel oluşturacak. 300 Hp güç üretebilen V6 motorunun yanında bulunan elektrikli motorun güç değeri ise 109 Hp.

Sadece elektrikli motoruyla 29 km yol alabilen aracın 100 km’deki yakıt tüketimi 2,9 litre. 100 km hıza 4,7 saniyede ulaşan F800 Style’lın maksimum hızı 250 km/s. Elektrikli motoruyla yaptığı maksimum hız ise 121 km/s.

Mercedes-Benz F Konsepti

Mercedes’in ilk olarak 1991 yılında ortaya çıkardığı F konsepti, Mercedes-Benz markasının geleceğe bakışını ortaya koyuyor. Döneminin ilerisindeki tasarım anlayışları ve teknolojisiyle F konseptleri otomobil dünyasının her zaman ilgisini çeken nadir konseptler arasında olmuştur.

İkinci versiyonu yakıt hücresi prensibiyle çalışan aracın motor parçalarının büyük çoğunluğu diğer E-Drive modellerinde de kullanılmakta. B Serisi F-CELL gibi araçlarda da kullanılan teknolojilere sahip olan aracın güç değerleri ise 136 Hp ve 290 Nm tork güç.

 

Yeni eklenen ilanlar