Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Mercedes-Benz CLS Serisi Londra Lansmanı 2014

Mercedes-Benz CLS Serisi Londra Lansmanı 2014

Mercedes-Benz’in 2004 yılından beri üretime koyduğu lüks sedan coupe modeli olan CLS serisi yenileniyor. Mercedes-Benz’in en özel araçlarından birisi olan CLS serisi, gerek tasarımı gerekse motor seçeneği ile bir adım ötede. Aracın 2010 yılında satışa çıkan kasası, tasarımıyla kendine hayran bırakmıştı. Aradan 4 yıl geçti ve CLS yeniden şekillendi.

Mercedes-Benz CLS Serisi Tasarımı

2014 yılının Haziran ayında satışa çıkan Mercedes CLS Serisi’nde tasarım anlamında büyük yenilikler gözlenmiyor. Şıklığını ve gücünü simgeleyen tasarımını korumaya devam eden CLS Serisinde  küçük tasarım dokunuşları ve teknolojik atılımlar mevcut. Yeni aydınlatma grupları ve iç dizayndaki konfora yönelik yenilikler yeni CLS Serisinin en dikkat çeken yenilikleri.

Mercedes-Benz CLS Serisi Motor Özellikleri

Mercedes CLS Serisi’nin Türkiye’de satılan modelinde 2,2 litrelik dizel bir motor bulunuyor. Bu motor 203Hp güç ve 500Nm tork değerine sahip. 100 Km’de ortalama 5,4 litrelik yakıt tüketim değerine sahip olan CLS Serisi, 0-100 km hızlanmasını 7,8 saniyede tamamlıyor. 7 kademeli G-Tronic şanzımanın kullanıldığı otomobilde sürüş konforu son derece iyi seviyede.

Yeni eklenen ilanlar